Usługi frezarskie

Usługi frezarskie stanowią kluczowy element nowoczesnej produkcji, umożliwiając tworzenie wysokiej jakości, precyzyjnych komponentów dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki zaawansowanej technologii CNC, frezowanie staje się coraz bardziej wszechstronne, efektywne i dostępne dla szerokiego spektrum zastosowań.
milling

Precyzyjne komponenty dla przemysłu

Usługi frezarskie to procesy obróbki skrawaniem, które wykorzystują frezarki do kształtowania i obróbki materiałów takich jak metal, drewno, plastik, czy kompozyty. Frezowanie polega na usuwaniu materiału z obrabianego przedmiotu za pomocą obrotowego narzędzia tnącego, zwanego frezem. Proces ten pozwala na tworzenie skomplikowanych kształtów, otworów, rowków, a także na wykańczanie powierzchni. Dzięki doświadczeniu w usługach frezarskich jesteśmy w stanie stworzyć z ogromną precyzją elementy dla dostosowane do Państwa potrzeb.

Wysoka precyzja i dokładność

Frezowanie CNC pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiej precyzji, co jest kluczowe w produkcji komponentów wymagających ścisłych tolerancji.

Powtarzalność i seryjność produkcji

Dzięki automatyzacji procesów frezarskich, każda partia produkowanych elementów jest identyczna, co zapewnia spójność i jakość oraz przewidywalność.

Szeroki zakres i różnorodność materiałów

Frezarki mogą obrabiać różnorodne materiały, od metali (stal, aluminium, mosiądz) po tworzywa sztuczne i kompozyty co czyni je wszechstronnym

Usługi frezarskie znajdują zastosowanie w wielu branżach i są wykorzystywane do produkcji różnorodnych komponentów i produktów.

Nasz park maszynowy

Frezarka
HAAS VF2SS

Frezarka
HAAS VF3YTSS

Nasze usługi

Części maszyn i urządzeń

Potrzebujesz elementu, którego nigdzie nie da się kupić? Możemy go dla Ciebie wyfrezować!

Frezowanie kształtów

Oferujemy także tworzenie skomplikowanych kształtów i profili, które są trudne do uzyskania innymi metodami.

Elementy konstrukcyjne

Tworzymy także precyzyjne komponenty do systemów i urządzeń automatyki przemysłowej.

Wszystkie inne pomysły

Staramy się realizować wszystkie, nawet te niestandardowe i nietypowe projekty.